entrades
Temporada Entrades Serveis Contacte
x

Subscripció newsletter

Subscriu-te a la nostra newsletter per estar al dia de les notícies de Teatre Auditori

×
*ARA MALIKIAN - ENTRADES EXHAURIDES - NOVA SESSIÓ A LES 17 h A LA VENDA! 
    

Calendari

  • gener 2023
  • febrer 2023
  • març 2023
  • abril 2023
  • maig 2023
  • juny 2023
  • juliol 2023
  • agost 2023
  • setembre 2023
  • octubre 2023
  • novembre 2023
  • desembre 2023
  • setembre 2013
  • octubre 2013
  • novembre 2013
  • desembre 2013
  • gener 2014
  • febrer 2014
  • març 2014
  • abril 2014
  • maig 2014
  • juny 2014
  • juliol 2014
  • agost 2014
  • setembre 2014
  • octubre 2014
  • novembre 2014
  • desembre 2014
  • gener 2015
  • febrer 2015
  • març 2015
  • abril 2015
  • maig 2015
  • juny 2015
  • juliol 2015
  • agost 2015
  • setembre 2015
  • octubre 2015
  • novembre 2015
  • desembre 2015
  • gener 2016
  • febrer 2016
  • març 2016
  • abril 2016
  • maig 2016
  • juny 2016
  • juliol 2016
  • agost 2016
  • setembre 2016
  • octubre 2016
  • novembre 2016
  • desembre 2016
  • gener 2017
  • febrer 2017
  • març 2017
  • abril 2017
  • maig 2017
  • juny 2017
  • juliol 2017
  • agost 2017
  • setembre 2017
  • octubre 2017
  • novembre 2017
  • desembre 2017
  • gener 2018
  • febrer 2018
  • març 2018
  • abril 2018
  • maig 2018
  • juny 2018
  • juliol 2018
  • agost 2018
  • setembre 2018
  • octubre 2018
  • novembre 2018
  • desembre 2018
  • gener 2019
  • febrer 2019
  • març 2019
  • abril 2019
  • maig 2019
  • juny 2019
  • juliol 2019
  • agost 2019
  • setembre 2019
  • octubre 2019
  • novembre 2019
  • desembre 2019
  • gener 2020
  • febrer 2020
  • març 2020
  • abril 2020
  • maig 2020
  • juny 2020
  • juliol 2020
  • agost 2020
  • setembre 2020
  • octubre 2020
  • novembre 2020
  • desembre 2020
  • gener 2021
  • febrer 2021
  • març 2021
  • abril 2021
  • maig 2021
  • juny 2021
  • juliol 2021
  • agost 2021
  • setembre 2021
  • octubre 2021
  • novembre 2021
  • desembre 2021
  • gener 2022
  • febrer 2022
  • març 2022
  • abril 2022
  • maig 2022
  • juny 2022
  • juliol 2022
  • agost 2022
  • setembre 2022
  • octubre 2022
  • novembre 2022
  • desembre 2022
  • __Activitats_complementàries__ Assaig_obert ">
    divendres
    13
    18:00h
    Activitats complementàries · Assaig obert
    Fondazione nazionale della danza Aterballetto
    divendres
    13
    20:00h
    Programació pròpia · Dansa
    Golden Days
    diumenge
    15
    19:00h
    Humor · Programació pròpia · Humor
    El humor de mi vida
    divendres
    20
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Laetitia Colombani
    __Activitats_complementàries__ ">
    divendres
    20
    21:50h
    Parlem de... · Activitats complementàries
    La trena
    dissabte
    21
    20:00h
    Programació pròpia · Música
    Karaoke
    diumenge
    22
    18:00h
    Programació pròpia · En Família
    Companyia Voël
    divendres
    27
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Marta Buchaca
    dissabte
    28
    20:00h
    Clàssica · Programació pròpia · Clàssica
    Franz Schubert Filharmonia
  • dijous
    02
    00:00h
    Programació pròpia
    Febrer-juny
    dijous
    02
    20:00h
    Clàssica · Clàssica · Programació pròpia
    Life Victoria
    divendres
    03
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre · Teatre
    d’Erik Gedeon
    diumenge
    05
    19:00h
    Programació pròpia · Clàssica · Clàssica
    Orquestra Simfònica del Vallès
    divendres
    10
    20:00h
    Programació pròpia · Òpera · Òpera
    L´Òpera dels amics
    dissabte
    11
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre · Teatre
    d’Arthur Miller
    diumenge
    12
    12:00h
    Programació pròpia · En Família · En família
    Un vestit nou per a l´emperador
    dimarts
    14
    11:00h
    Educació · Superior
    Thomas Noone Dance
    dimecres
    15
    11:00h
    Educació · Superior
    La Baldufa Teatre
    dijous
    16
    10:30h
    Activitats accessibles · Apropa Cultura
    Amb l´Orquestra Simfònica Sant Cugat
    divendres
    17
    20:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    18
    11:30h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Triliritadas
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    18
    13:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Triliritadas
    dissabte
    18
    17:00h
    Programació pròpia · Música
    dissabte
    18
    20:00h
    Programació pròpia · Música
    dilluns
    20
    11:00h
    Educació · Mitjà
    Xirriquiteula Teatre
    dimarts
    21
    11:00h
    Educació · Batxillerat i Cicles Formatius
    Farrés Brothers i Cia
    dimecres
    22
    11:00h
    Educació · ESO
    Circ Pistolet
    __Activitats_complementàries__ ">
    dimecres
    22
    19:00h
    Parlem de... · Activitats complementàries
    Madama Butterfly
    divendres
    24
    20:00h
    Programació pròpia · Òpera
    de Giacomo Puccini
    dissabte
    25
    20:00h
    Programació externa
    Música per a la Solidaritat - Rotary Club 2023
    diumenge
    26
    19:00h
    Programació pròpia · Circ
    Companyia de Circ “eia”
  • diumenge
    05
    19:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Ramon Madaula
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    11
    11:30h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    11
    13:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    dissabte
    11
    18:00h
    Programació pròpia · Dansa
    Jove Companyia de l’Institut del Teatre
    diumenge
    12
    19:00h
    Programació pròpia · Música
    Te lo digo todo y no te digo na
    divendres
    17
    20:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Joshua Bell & Franz Schubert Filharmonia
    diumenge
    19
    18:00h
    Programació pròpia · Dansa · En Família
    Dōji
    divendres
    24
    20:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    diumenge
    26
    19:00h
    Dansa · Programació pròpia · Dansa
    Essence
    divendres
    31
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Florian Zeller
  • __Activitats_complementàries__ Assaig_obert ">
    dissabte
    15
    17:00h
    Activitats complementàries · Assaig obert
    Crea Dance Company by Maria Rovira
    dissabte
    15
    20:00h
    Programació pròpia · Dansa
    Odissea
    diumenge
    16
    17:00h
    Programació pròpia · Música · En Família
    Les aventures del lleó vergonyós
    dijous
    20
    10:30h
    Activitats accessibles · Apropa Cultura
    Amb l´Orquestra Simfònica Sant Cugat
    divendres
    21
    20:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    22
    16:30h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Polifacètic
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    22
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Polifacètic
    dissabte
    22
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    d’Àfrica Alonso Bada
    dimecres
    26
    10:00h
    Educació · Inicial
    dimecres
    26
    11:30h
    Educació · Inicial
    dimecres
    26
    15:00h
    Educació · Inicial
    dijous
    27
    20:00h
    Programació pròpia · Música
    Gira Mundial Néoréalité
    divendres
    28
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Sergi Pompermayer
  • dilluns
    01
    20:00h
    Programació pròpia · Música
    Gira mundial “50 Years Strong”
    __Activitats_complementàries__ Parlem_de... ">
    dimecres
    03
    19:00h
    Activitats complementàries · Parlem de...
    Il Trovatore
    diumenge
    07
    19:00h
    Programació pròpia · Dansa
    d’Ilia Jivoy
    dimarts
    09
    10:30h
    Activitats accessibles · Apropa Cultura
    Amb l´Orquestra Simfònica Sant Cugat
    divendres
    12
    20:00h
    Programació pròpia · Òpera
    de Giuseppe Verdi
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    13
    16:30h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Il·lusiona´t
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    13
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Il·lusiona´t
    dissabte
    13
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Cristina Clemente i Marc Angelet
    diumenge
    14
    17:00h
    Programació pròpia · En Família
    Petit Univers
    dimarts
    16
    11:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dimarts
    16
    16:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dimarts
    16
    20:00h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dimecres
    17
    11:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dimecres
    17
    16:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dimecres
    17
    20:00h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dijous
    18
    11:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dijous
    18
    16:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dijous
    18
    16:30h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    dijous
    18
    20:00h
    Educació · Mitjà · Superior
    Les portes de món
    divendres
    19
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    de Cultura i Conflicte
    divendres
    26
    20:00h
    Programació pròpia · Teatre
    Reconstrucció d´un crim. D’Àngel Guimerà
    diumenge
    28
    19:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Orquestra Simfònica del Vallès
  • diumenge
    18
    19:00h
    Programació pròpia · Clàssica
    Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu & Sílvia Pérez Cruz
  • diumenge
    08
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    La formació dels continents
    dimarts
    10
    21:00h
    Programació externa · Música
    Concert d'Obrint Pas en acústic
    dijous
    12
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En otro país
    dijous
    12
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En otro país
    dijous
    12
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En otro país
    dijous
    19
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Las flores de la guerra
    dijous
    19
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Las flores de la guerra
    dijous
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Las flores de la guerra
    dilluns
    23
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    El gran dictador
    dijous
    26
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    360, Juego de destinos
    dijous
    26
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    360, Juego de destinos
    dijous
    26
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    360, Juego de destinos
    dissabte
    28
    21:00h
    Música
    Concert obert a tothom
    dilluns
    30
    19:30h
    Teatre
    Acte de celebració
  • dijous
    03
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El impostor
    dijous
    03
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El impostor
    dijous
    03
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El impostor
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    04
    19:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    25 anys d'Els Pets
    divendres
    04
    21:00h
    Música
    CONCERT ANUL·LAT
    dissabte
    05
    11:00h
    En família
    2n Festival de música per a nens i nenes
    diumenge
    06
    11:00h
    En família
    2n Festival de música per a nens i nenes
    dimarts
    08
    20:00h
    Programació externa · Activitat complementària
    PRESENTACIÓ
    dijous
    10
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En la niebla
    dijous
    10
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En la niebla
    __Activitats_complementàries__ Música Una_hora_de_música ">
    dijous
    10
    21:00h
    Activitats complementàries · Música · Una hora de música
    dijous
    10
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    En la niebla
    divendres
    11
    21:00h
    Teatre
    Tricicle
    dissabte
    12
    18:00h
    Teatre
    Tricicle
    dissabte
    12
    21:00h
    Teatre
    Tricicle
    diumenge
    13
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    dijous
    17
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La caza
    dijous
    17
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La caza
    __Activitats_complementàries__ Una_Hora_d´Humor ">
    dijous
    17
    21:00h
    Activitats complementàries · Una Hora d´Humor
    Verdades como puños
    dijous
    17
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La caza
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    18
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Bona Gent
    divendres
    18
    21:00h
    Teatre
    de David Lindsay-Abaire
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    19
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dissabte
    19
    21:00h
    Música
    featuring Joe Lovano, Ravi Coltrane and Dave Liebman
    diumenge
    20
    11:30h
    Cicles de cinema · Festival Nacional de Poesia
    13a edició
    dilluns
    21
    20:00h
    Teatre
    No era lluny ni difícil
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimecres
    23
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Una col·laboració poc previsible
    dijous
    24
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Nuestra vida
    dijous
    24
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Nuestra vida
    dijous
    24
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Nuestra vida
    divendres
    25
    21:00h
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    26
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    El Romanço d'Anna Tirant
    diumenge
    27
    11:30h
    En família
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    dilluns
    28
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Desayuno con diamantes
    dimecres
    30
    09:00h
    Programació externa
    Cooperem generant valor
    dijous
    31
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Rebelde
    dijous
    31
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Rebelde
    dijous
    31
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica i Cor del Gran Teatre del Liceu
    dijous
    31
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Rebelde
  • __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    05
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    La Flauta Màgica
    dijous
    07
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    07
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    07
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    07
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    08
    21:00h
    Òpera
    de Wolfgang Amadeus Mozart
    dissabte
    09
    21:00h
    Teatre
    Amb la participació de Javi Sancho
    diumenge
    10
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    dels guardians
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    10
    17:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Cóppelia
    diumenge
    10
    19:00h
    Dansa
    Ballet Nacional de Cuba
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    12
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    La tabernera del puerto
    dijous
    14
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un invierno en la playa
    dijous
    14
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un invierno en la playa
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dijous
    14
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Màgia de proximitat
    dijous
    14
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un invierno en la playa
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    divendres
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    V Cicle Catalunya Arte Flamenco
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    17
    11:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    a càrrec de JOVI
    diumenge
    17
    12:00h
    En família
    El Petit Liceu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    17
    17:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    a càrrec de JOVI
    diumenge
    17
    18:00h
    En família
    El Petit Liceu
    dijous
    21
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La cocinera del presidente
    dijous
    21
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La cocinera del presidente
    dijous
    21
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    La cocinera del presidente
    divendres
    22
    21:00h
    Música
    Cuatricromía
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    23
    17:30h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Espectacle i instal·lació sensorial
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    23
    18:10h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Espectacle i instal·lació sensorial
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    23
    18:50h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Espectacle i instal·lació sensorial
    dissabte
    23
    20:00h
    Teatre
    d’Amélie Nothomb
    dissabte
    23
    22:15h
    Teatre
    de Gérald Sibleyras
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    23
    23:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Cosmètica de l’enemic i La banqueta
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    24
    11:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Companyia Roberto G. Alonso
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    24
    18:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Companyia Roberto G. Alonso
    diumenge
    24
    19:00h
    Sarsuela
    Companyia +SARSUELA
    dijous
    28
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    28
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    28
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    29
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    29
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Brian Friel
    dissabte
    30
    21:00h
    Teatre
    de Guillem Clua
  • diumenge
    01
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    el destructor
    diumenge
    01
    19:00h
    Teatre
    d’Antony Jay i Jonathan Lynn
    dilluns
    02
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    dimecres
    04
    19:30h
    Programació externa
    Presentació de l'obra a Sant Cugat
    dimecres
    04
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dimecres
    04
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dimecres
    04
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    05
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    12
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El ejercicio del poder
    dijous
    12
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El ejercicio del poder
    dijous
    12
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El ejercicio del poder
    diumenge
    15
    12:00h
    En família
    El Musical del Reino de la Fantasía
    diumenge
    15
    18:00h
    En família
    El Musical del Reino de la Fantasía
    dimarts
    17
    19:30h
    Programació externa
    Musical nadalenc per a totes les edats
    dimecres
    18
    00:00h
    Teatre
    Febrer-juny 2014
    dijous
    19
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    19
    17:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    19
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    dijous
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    20
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Maridos y mujeres
    divendres
    20
    21:00h
    Teatre
    A partir del guió de Woody Allen
    dissabte
    21
    21:00h
    Música
    Whitney’s Happy Days
    diumenge
    22
    12:00h
    Programació externa
    Georgia Mass Choir i la participació del Cor Infantil Sant Cugat
    dilluns
    23
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Los puentes de Madison
    __Activitats_complementàries__ ">
    dilluns
    23
    22:00h
    Activitats complementàries
    Érase una vez... la curiosidad
    divendres
    27
    21:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    dissabte
    28
    19:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    diumenge
    29
    19:00h
    Programació externa
    Camerata Sant Cugat
  • __Activitats_complementàries__ ">
    divendres
    03
    22:00h
    Activitats complementàries
    Concert acústic
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimecres
    08
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    La Força
    dijous
    09
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giuseppe Tornatore
    dijous
    09
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giuseppe Tornatore
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    09
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    09
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giuseppe Tornatore
    dissabte
    11
    21:00h
    Música
    Banda Municipal de Barcelona
    diumenge
    12
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    12
    19:00h
    Teatre
    Femarec Grup de Teatre Social
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    13
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    16
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Deepa Mehta
    dijous
    16
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Deepa Mehta
    dijous
    16
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Deepa Mehta
    divendres
    17
    21:00h
    Música
    Jo mai mai / El Turista
    dissabte
    18
    21:00h
    Teatre
    de Pere Riera
    diumenge
    19
    18:00h
    Teatre
    de Pere Riera
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    21
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimecres
    22
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    23
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ben Wheatley
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dijous
    23
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    23
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ben Wheatley
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dijous
    23
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    El mentalista
    dijous
    23
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ben Wheatley
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    24
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Víctor Ullate Ballet
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    24
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    amb ulleres de pasta
    divendres
    24
    21:00h
    Dansa
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    26
    10:30h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    26
    12:00h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    26
    16:30h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    27
    18:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Febrer-juny 2014
    dilluns
    27
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    ¿Quén teme a Virginia Woolf?
    dijous
    30
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Margarethe von Trotta
    dijous
    30
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Margarethe von Trotta
    dijous
    30
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Margarethe von Trotta
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    31
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Sara Baras
    divendres
    31
    21:00h
    Dansa
    ENTRADES EXHAURIDES
  • dissabte
    01
    21:00h
    Teatre
    de Factoría Madre Constriktor amb Asier Etxeandia
    diumenge
    02
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    02
    19:00h
    Música
    Orquestra Nacional Clàssica d’Andorra
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    04
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    06
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jordi Cadena
    dijous
    06
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jordi Cadena
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    06
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    06
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jordi Cadena
    divendres
    07
    21:00h
    Música
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Galeria de poetes
    dissabte
    08
    21:00h
    Teatre
    d’Agnès Jaoui i Jean-Pierre Bacri
    diumenge
    09
    13:00h
    En família
    El concert dels SP3, el grup musical del Super3
    diumenge
    09
    18:00h
    En família
    El concert dels SP3, el grup musical del Super3
    dijous
    13
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    dijous
    13
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dijous
    13
    20:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    SORTIDA EXCLUSIVA AL GRAN TEATRE DEL LICEU
    dijous
    13
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    divendres
    14
    21:00h
    Teatre
    Sigue con nosotros
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    15
    19:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dissabte
    15
    21:00h
    Òpera
    de Carol López
    dimecres
    19
    09:30h
    Educació · Bressol
    Portes Sud
    dijous
    20
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lucía Puenzo
    dijous
    20
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lucía Puenzo
    dijous
    20
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lucía Puenzo
    divendres
    21
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica de Barcelona i Nacional de Catalunya
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    22
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Toni Gomila
    __Activitats_complementàries__ Cinema_en_Família ">
    diumenge
    23
    12:00h
    Activitats complementàries · Cinema en Família
    al misteriós museu del futur
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    24
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    27
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yaron Ziberman
    dijous
    27
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yaron Ziberman
    dijous
    27
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yaron Ziberman
    divendres
    28
    21:00h
    Òpera
    de Vincenzo Bellini
  • dijous
    06
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mar Coll
    dijous
    06
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mar Coll
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    06
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    06
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mar Coll
    divendres
    07
    21:00h
    Teatre
    de Pere Riera
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    07
    22:10h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    amb Joan Berlanga
    dissabte
    08
    21:00h
    diumenge
    09
    12:00h
    En família
    Espectacle musical en català i anglès
    dijous
    13
    17:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Abdellatif Kechiche
    dijous
    13
    21:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Abdellatif Kechiche
    divendres
    14
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    16
    17:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Ballet Nacional de España
    diumenge
    16
    19:00h
    Dansa
    Grito / Suite Sevilla
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    18
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    20
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Brillante Mendoza
    dijous
    20
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Brillante Mendoza
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dijous
    20
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    dijous
    20
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Brillante Mendoza
    divendres
    21
    21:00h
    Teatre
    de William Shakespeare
    diumenge
    23
    12:00h
    En família
    Post Clàssic
    dilluns
    24
    19:30h
    dimarts
    25
    11:00h
    Educació · Bressol
    Teatre Nu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    25
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    27
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Régis Roinsard
    dijous
    27
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Régis Roinsard
    dijous
    27
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Régis Roinsard
    dijous
    27
    23:59h
    divendres
    28
    21:00h
    Teatre
    T de Teatre
    diumenge
    30
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    30
    19:00h
    Programació externa
    La porta dels somnis i Els incombustibles
  • dijous
    03
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Gilles Bourdos
    dijous
    03
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Gilles Bourdos
    dijous
    03
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Gilles Bourdos
    divendres
    04
    21:00h
    Màgia
    Màgia de prop
    dissabte
    05
    21:00h
    diumenge
    06
    18:00h
    dimecres
    09
    10:00h
    dimecres
    09
    11:30h
    dijous
    10
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    dijous
    10
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    10
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    10
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ulrich Seidl
    dissabte
    12
    21:00h
    Música
    Classical & Jazz. Patrícia de No i Cristina Casale
    diumenge
    13
    12:00h
    En família
    Cristina Casale i Jordi Bosch
    dimecres
    23
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    dijous
    24
    12:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    divendres
    25
    21:00h
    Teatre
    de Robert Patrick
    dissabte
    26
    21:00h
    Dansa
    Concierto Concepto
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    27
    12:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Múcab Dans
    dimarts
    29
    11:30h
    Educació · Bressol
    Rambla Llibertat
    dimarts
    29
    16:30h
    Educació · Bressol
    Rambla Llibertat
    dimarts
    29
    20:00h
    Educació · Bressol
    Rambla Llibertat
    dimecres
    30
    11:30h
    Educació · Bressol
    Rambla Llibertat
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    dimecres
    30
    12:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    dimecres
    30
    16:30h
    Educació · Bressol
    Rambla Llibertat
  • diumenge
    04
    09:00h
    Programació externa · Dansa
    diumenge
    04
    11:45h
    Programació externa · Dansa
    diumenge
    04
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    04
    14:30h
    Programació externa · Dansa
    diumenge
    04
    14:30h
    Programació externa · Dansa
    diumenge
    04
    17:00h
    Programació externa · Dansa
    diumenge
    04
    19:30h
    Programació externa · Dansa
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    09
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Alberto Sanjuan
    diumenge
    11
    12:00h
    En família
    El Petit Liceu
    diumenge
    11
    18:00h
    En família
    El Petit Liceu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    13
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    __Activitats_complementàries__ Una_Hora_d´Humor ">
    dijous
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Una Hora d´Humor
    divendres
    16
    21:00h
    Òpera
    de Giacomo Puccini
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    17
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Malandain Ballet biarritz
    dissabte
    17
    21:00h
    Dansa
    Magifique. Txaikovski Suites
    dijous
    22
    21:00h
    Música
    Només d'entrar hi ha sempre el dinosaure
    divendres
    23
    21:00h
    Música
    Només d'entrar hi ha sempre el dinosaure
    diumenge
    25
    19:00h
    Música
    Cor del Gran Teatre del Liceu
    __Activitats_complementàries__ ">
    dimarts
    27
    20:00h
    Activitats complementàries
    divendres
    30
    21:00h
    Música
    Piano Solo Concert
    dissabte
    31
    18:00h
    Teatre
    de Roger Peña
    dissabte
    31
    21:00h
    Teatre
    de Roger Peña
  • diumenge
    01
    18:00h
    En família
    Flors
    dimecres
    04
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES!
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    05
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dissabte
    07
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    LAURA ESTEVE CENTRE DE DANSA
    diumenge
    08
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    08
    18:30h
    Programació externa · Dansa
    FI DE CURS 2013 - 2014
    divendres
    13
    20:00h
    Programació externa · Dansa
    VARIUM, ESPAI DE MOVIMENT
    divendres
    13
    21:45h
    Programació externa · Dansa
    VARIUM, ESPAI DE MOVIMENT
    dijous
    19
    20:00h
    Programació externa · Dansa
    Dansa Menchu Duran
    diumenge
    22
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    Viviana Hounie, estudi de dansa
    dissabte
    28
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    Fi de curs 2013 - 2014
    diumenge
    29
    11:00h
    Programació externa · Dansa
    Fi de curs 2013 - 2014
    diumenge
    29
    19:00h
    Programació externa · Dansa
    Fi de curs 2013 - 2014
  • diumenge
    06
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    06
    19:00h
    Programació externa · Música
    300 anys vencent
    dissabte
    12
    20:30h
    Teatre
    Assaig obert
  • diumenge
    31
    20:00h
    Programació externa · Dansa
    IBStage
  • diumenge
    07
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    (Azur et Asmar)
    diumenge
    14
    12:30h
    Programació externa
    Zitzània Teatre
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    15
    20:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    18
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Crónicas diplomáticas, Quai d’Orsay)
    dijous
    18
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Crónicas diplomáticas, Quai d’Orsay)
    dijous
    18
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Crónicas diplomáticas, Quai d’Orsay)
    __Activitats_complementàries__ Lletres ">
    diumenge
    21
    13:00h
    Activitats complementàries · Lletres
    Jazz en directe, vi i poemes de Joan Vinyoli
    dimecres
    24
    20:00h
    Teatre
    2014/2015
    dimecres
    24
    20:00h
    Música
    Presentació del nou disc Un pas i neu i un pas
    dimecres
    24
    20:00h
    Teatre
    Viu l'espectacle més a prop!
    dijous
    25
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Viva la libertad
    dijous
    25
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Viva la libertad
    dijous
    25
    21:00h
    Teatre
    de Pablo Mendiola
    dijous
    25
    21:00h
    Teatre
    de Franz Kafka
    dijous
    25
    21:00h
    Teatre
    Viu l'espectacle més a prop!
    dijous
    25
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Viva la libertad
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    26
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    divendres
    26
    21:00h
    Dansa
    Toni Mira
    divendres
    26
    21:00h
    Teatre
    Viu l'espectacle més a prop!
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    27
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dissabte
    27
    21:00h
    Teatre
    de Gemma Brió
    dissabte
    27
    21:00h
    Teatre
    Viu l'espectacle més a prop!
    diumenge
    28
    12:00h
    Teatre
    Viu l'espectacle més a prop!
    diumenge
    28
    12:00h
    En família
    Los Titiriteros de Binéfar
    dilluns
    29
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    (El profesor chiflado)
  • dijous
    02
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El pasado)
    dijous
    02
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El pasado)
    dijous
    02
    21:00h
    Música
    dijous
    02
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El pasado)
    divendres
    03
    21:00h
    Música
    Camaleons Grans
    dissabte
    04
    11:00h
    En família
    3r Festival de Música per a nens i nenes
    diumenge
    05
    11:00h
    En família
    3r Festival de Música per a nens i nenes
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    07
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    09
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Oslo, 31 de agosto)
    dijous
    09
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Oslo, 31 de agosto)
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    09
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    09
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Oslo, 31 de agosto)
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    10
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Ángel Corella i Ara Malikian
    divendres
    10
    21:00h
    dissabte
    11
    21:00h
    Música
    M&M MIRALLS I MIRATGES
    diumenge
    12
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    (Cloudy with a Chance of Meatballs 2)
    diumenge
    12
    19:00h
    Teatre
    de Tennessee Williams
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    14
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    16
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Guillaume y los chicos, a la mesa!)
    dijous
    16
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Guillaume y los chicos, a la mesa!)
    dijous
    16
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Guillaume y los chicos, a la mesa!)
    divendres
    17
    21:00h
    Activitat complementària
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    dissabte
    18
    21:00h
    Teatre
    Germans de Sang
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    19
    12:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Tea Time
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    19
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dimarts
    21
    21:00h
    Teatre
    Crònica d’una amistat
    dijous
    23
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    23
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    23
    21:00h
    Teatre
    Recital poètic i musical
    dijous
    23
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    24
    21:00h
    Teatre
    de Patrick Marber
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    24
    23:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Bernard-Marie Koltès
    __Activitats_complementàries__ Lletres ">
    dissabte
    25
    21:00h
    Activitats complementàries · Lletres
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    26
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    27
    11:00h
    Educació · Bressol
    dilluns
    27
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    (El hombre tranquilo)
    dimarts
    28
    11:00h
    Educació · Bressol
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    28
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    30
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    30
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    30
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    31
    21:00h
    Dansa
    AETERNUM Flamenco
  • __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    02
    11:15h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Cuba Clásica
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    02
    12:15h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Cuba Clásica
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    03
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    a càrrec de Mauricio Vallina
    dilluns
    03
    19:00h
    Teatre
    de Joan Pera
    dimecres
    05
    09:00h
    Programació externa
    Innova, diferencia't i emprèn!
    dijous
    06
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    06
    17:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    06
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    06
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    07
    21:00h
    Òpera
    de Gaetano Donizetti
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    07
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    d’Anton Txékhov. Les Antonietes
    dissabte
    08
    21:00h
    diumenge
    09
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    (Dragon Ball, Battle of Gods)
    dimarts
    11
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    11
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dimecres
    12
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    dijous
    13
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    dijous
    13
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Madre e hijo)
    dijous
    13
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Madre e hijo)
    dijous
    13
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Madre e hijo)
    divendres
    14
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    __Activitats_complementàries__ ">
    divendres
    14
    21:00h
    Activitats complementàries
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    15
    17:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Mandana Sabat. Grupo Sobrevento
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    15
    18:15h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Mandana Sabat. Grupo Sobrevento
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    diumenge
    16
    12:00h
    En família
    El Petit Liceu
    diumenge
    16
    18:00h
    En família
    El Petit Liceu
    dilluns
    17
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    dimarts
    18
    11:00h
    Educació · Bressol
    El Petit Liceu
    dijous
    20
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (The lunchbox)
    dijous
    20
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (The lunchbox)
    dijous
    20
    21:00h
    dijous
    20
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (The lunchbox)
    divendres
    21
    21:00h
    diumenge
    23
    11:00h
    En família
    diumenge
    23
    12:00h
    En família
    diumenge
    23
    13:00h
    En família
    diumenge
    23
    16:00h
    En família
    dilluns
    24
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    (Roma, ciudad abierta)
    dimecres
    26
    10:00h
    Educació · Bressol
    dijous
    27
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (August: Osage County)
    dijous
    27
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (August: Osage County)
    dijous
    27
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (August: Osage County)
    divendres
    28
    21:00h
    Música
    ALMAS GEMELAS
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    29
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    Proximus
    dissabte
    29
    21:00h
    Teatre
    de Brian Friel
  • dijous
    04
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El gran cuaderno)
    dijous
    04
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El gran cuaderno)
    dijous
    04
    21:00h
    Teatre
    #trendingtronching
    dijous
    04
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (El gran cuaderno)
    divendres
    05
    21:00h
    Música
    Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu
    dijous
    11
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Una familia de Tokyo)
    dijous
    11
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Una familia de Tokyo)
    dijous
    11
    21:30h
    Programació externa · Música
    Concert benèfic de Nadal
    dijous
    11
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Una familia de Tokyo)
    divendres
    12
    21:00h
    diumenge
    14
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    (The Lego Movie)
    diumenge
    14
    18:00h
    En família
    Ananda Dansa
    dimecres
    17
    19:00h
    Programació externa
    Musical nadalenc per a totes les edats
    dijous
    18
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Joven y bonita)
    dijous
    18
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Joven y bonita)
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    18
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    19
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Eva Yerbabuena
    divendres
    19
    21:00h
    divendres
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    (Joven y bonita)
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    20
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    20 anys Màgics
    dissabte
    20
    21:00h
    Teatre
    de Santiago Carlos Oves
    diumenge
    21
    19:00h
    Clàssica
    Camerata Sant Cugat
    dilluns
    22
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    (La gran ilusión)
    diumenge
    28
    19:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
  • dissabte
    03
    19:00h
    Programació externa · Música
    Ballet Ruso de Barcelona
    diumenge
    04
    19:00h
    Programació externa · Música
    Ballet Ruso de Barcelona
    dijous
    08
    00:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor · Cinema Clàssic
    Temporada Gener-Març 2015
    dijous
    08
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El veredicto
    dijous
    08
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El veredicto
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    08
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El veredicto
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    09
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    divendres
    09
    21:00h
    Teatre
    de Choderlos de Laclos
    dissabte
    10
    19:00h
    Dansa
    La Bella Dorment ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    11
    11:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    11
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    (How to Train your Dragon 2)
    diumenge
    11
    19:00h
    Teatre
    de Joan Montanyès “Monti”, Martí Torras i Jordi Martínez
    dimarts
    13
    09:45h
    Educació · Bressol
    dimarts
    13
    11:00h
    Educació · Bressol
    dimecres
    14
    11:00h
    Educació · Bressol
    dimecres
    14
    15:15h
    Educació · Bressol
    dijous
    15
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Barbacoa de amigos
    dijous
    15
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Barbacoa de amigos
    dijous
    15
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Barbacoa de amigos
    divendres
    16
    21:00h
    Música
    Homenatge a Mecano
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    17
    18:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Guillem Albà & The All In Orchestra
    dissabte
    17
    21:00h
    dijous
    22
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi vida ahora
    dijous
    22
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi vida ahora
    dijous
    22
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi vida ahora
    divendres
    23
    08:30h
    Programació externa
    EN DIRECTE, des del Teatre-Auditori
    divendres
    23
    21:00h
    Teatre
    de Juan Pablo Mendiola
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    23
    22:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    diumenge
    25
    19:00h
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    25
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    26
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    dilluns
    26
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    26
    20:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    29
    17:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos vidas
    dijous
    29
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos vidas
    dijous
    29
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos vidas
    divendres
    30
    21:00h
    Clàssica
    ENTRADES EXHAURIDES
    dissabte
    31
    18:00h
    En família
    Los Galindos
  • diumenge
    01
    11:00h
    En família
    Los Galindos
    diumenge
    01
    13:00h
    En família
    Los Galindos
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    01
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    02
    19:00h
    Teatre
    Presentació de la temporada 2015
    dijous
    05
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un toque de violencia
    dijous
    05
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un toque de violencia
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    05
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    05
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Un toque de violencia
    divendres
    06
    21:00h
    Teatre
    de Ji Junxiang
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    07
    19:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Exposició
    dissabte
    07
    21:00h
    Música
    Gira de comiat 40 anys de la Plateria
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    08
    12:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    diumenge
    08
    18:00h
    Música · En família
    El concert dels SP3, el grup musical del Super3
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    08
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dijous
    12
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Molière en bicicleta
    dijous
    12
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Molière en bicicleta
    dijous
    12
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    dijous
    12
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Molière en bicicleta
    dissabte
    14
    21:00h
    Clàssica
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    11:00h
    Música · En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    15
    12:00h
    Música · En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    13:00h
    Música · En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    16:00h
    Música · En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    15
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dimarts
    17
    09:45h
    Educació · Bressol
    dimarts
    17
    11:00h
    Educació · Bressol
    dijous
    19
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi tierra
    dijous
    19
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi tierra
    dijous
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Mi tierra
    divendres
    20
    21:00h
    Teatre
    de David Lodge
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    20
    22:15h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dissabte
    21
    21:00h
    Dansa
    One-Hit Wonders
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    21
    22:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    diumenge
    22
    19:00h
    Programació externa · Música
    Gira Acustik La Vanguardia
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    22
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    22
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    23
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    24
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    26
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El viento se levanta
    dijous
    26
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El viento se levanta
    dijous
    26
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    El viento se levanta
    divendres
    27
    21:00h
    Humor
    ÚLTIMES ENTRADES A LA VENDA
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    28
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Sergi Pompermayer
  • diumenge
    01
    12:00h
    En família
    Adaptació de l’òpera de Gioacchino Rossini
    diumenge
    01
    18:00h
    En família
    Adaptació de l’òpera de Gioacchino Rossini
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    01
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dijous
    05
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    05
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    05
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    A Taste of Culture
    dijous
    05
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    divendres
    06
    21:00h
    Òpera
    de Gioacchino Rossini
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    07
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    dissabte
    07
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    08
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    08
    19:00h
    Programació externa · Música
    La Vella Dixieland
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    08
    19:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de David Hare
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    09
    20:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dimecres
    11
    20:00h
    Teatre
    Una peça de teatre documental
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimecres
    11
    21:20h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    12
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos días, una noche
    dijous
    12
    19:30h
    Programació externa
    de Josep Maria Vallès
    dijous
    12
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos días, una noche
    dijous
    12
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dos días, una noche
    divendres
    13
    21:00h
    Teatre
    Un dinar de Festa Major
    dissabte
    14
    19:00h
    Teatre
    Un dinar de Festa Major
    diumenge
    15
    19:00h
    Clàssica
    Orquestra Nacional Clàssica d’Andorra
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dimecres
    18
    10:00h
    Educació · Bressol
    El petit príncep
    dimecres
    18
    11:15h
    Educació · Bressol
    El petit príncep
    dijous
    19
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diplomacia
    dijous
    19
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diplomacia
    __Activitats_complementàries__ Música ">
    dijous
    19
    21:00h
    Activitats complementàries · Música
    Soul in the City
    dijous
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diplomacia
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    20
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    A partir de textos de José Sanchis Sinisterra i Juan Mayorga
    dissabte
    21
    21:00h
    Clàssica
    Veus del cor
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    22
    11:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    22
    12:15h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    22
    19:00h
    Clàssica
    Veus del cor
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    22
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    23
    20:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    __Activitats_complementàries__ Sortida_exclusiva ">
    dimecres
    25
    20:00h
    Activitats complementàries · Sortida exclusiva
    Opium 2
    dijous
    26
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    26
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    dijous
    26
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    27
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Romance de Curro "El Palmo"
    divendres
    27
    21:00h
    Dansa
    Un espectacle de Jaume Villanueva
    divendres
    27
    23:59h
    dissabte
    28
    18:00h
    Teatre
    de Jean Racine
    dissabte
    28
    21:30h
    Teatre
    de Jean Racine
    diumenge
    29
    19:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu
    dilluns
    30
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Fiebre del sábado noche
  • __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dijous
    02
    19:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dissabte
    04
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    04
    21:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    05
    17:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    05
    19:30h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dilluns
    06
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dijous
    09
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dietrich Brüggemann
    dijous
    09
    19:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dijous
    09
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dietrich Brüggemann
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dijous
    09
    20:30h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    dijous
    09
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Dietrich Brüggemann
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    divendres
    10
    17:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    Dirigits a persones amb i sense diversitat funcional i sensorial
    divendres
    10
    19:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    divendres
    10
    19:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dissabte
    11
    17:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    Dirigits a persones amb i sense diversitat funcional i sensorial
    dissabte
    11
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    11
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    11
    19:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    11
    21:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    11
    21:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    dissabte
    11
    21:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    12
    12:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    12
    12:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    12
    12:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    diumenge
    12
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    12
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    diumenge
    12
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    12
    18:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Cia. Cascai
    diumenge
    12
    18:00h
    En família · Circ
    The Big Top... Inside!
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    12
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dijous
    16
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Liv Ullmann
    dijous
    16
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Liv Ullmann
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    16
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    16
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Liv Ullmann
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    17
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Duncan Macmillan
    dissabte
    18
    21:00h
    Teatre
    de Neil Simon
    diumenge
    19
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    Madangeul Naon Amtak
    diumenge
    19
    19:00h
    Màgia
    Entrades exhaurides
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    19
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dimarts
    21
    19:00h
    dijous
    23
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jérôme Bonnell
    dijous
    23
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jérôme Bonnell
    dijous
    23
    21:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    dijous
    23
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Jérôme Bonnell
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    divendres
    24
    17:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    Dirigits a persones amb i sense diversitat funcional i sensorial
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dissabte
    25
    15:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    Dirigits a persones amb i sense diversitat funcional i sensorial
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dissabte
    25
    18:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dissabte
    25
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat · Dia Internacional de la Dansa
    Cia. Jordi-Cortés-Alta Realitat
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    26
    16:45h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Ballet Nacional de Argentina
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    diumenge
    26
    17:45h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    diumenge
    26
    19:00h
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    26
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    27
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    El crepúsculo de los dioses
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dimecres
    29
    12:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    2015
    __Activitats_complementàries__ Dia_Internacional_de_la_Dansa ">
    dimecres
    29
    21:00h
    Activitats complementàries · Dia Internacional de la Dansa
    dijous
    30
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    José María Goenaga i Jon Garaño
    dijous
    30
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    José María Goenaga i Jon Garaño
    dijous
    30
    21:00h
    Teatre
    d’Eugene O’Neill
    dijous
    30
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    José María Goenaga i Jon Garaño
  • divendres
    01
    19:00h
    Programació externa · Dansa
    Esbart Sant Cugat
    diumenge
    03
    09:00h
    diumenge
    03
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    Emil & Ida i Lönneberga
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    04
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dijous
    07
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tim Burton
    dijous
    07
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tim Burton
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    07
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    Birth of an Artist
    dijous
    07
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tim Burton
    dissabte
    09
    10:45h
    En família
    Gran Teatre del Liceu
    dissabte
    09
    12:45h
    En família
    Gran Teatre del Liceu
    diumenge
    10
    10:45h
    En família
    Gran Teatre del Liceu
    diumenge
    10
    12:45h
    En família
    Gran Teatre del Liceu
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    10
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dijous
    14
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giulio Ricciarelli
    dijous
    14
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giulio Ricciarelli
    dijous
    14
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Giulio Ricciarelli
    divendres
    15
    21:00h
    Òpera
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_màgia ">
    dissabte
    16
    18:00h
    Activitats complementàries · Una hora de màgia
    dissabte
    16
    21:00h
    Teatre
    de Ronald Harwood
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    16
    21:50h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    17
    12:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    17
    20:30h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dimarts
    19
    11:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dimarts
    19
    16:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dimarts
    19
    20:00h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dimecres
    20
    11:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dimecres
    20
    16:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dijous
    21
    11:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dijous
    21
    16:30h
    Educació · Bressol
    Al bell mig de la terra
    dijous
    21
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Andrey Zvyagintsev
    dijous
    21
    21:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Andrey Zvyagintsev
    divendres
    22
    21:00h
    Música
    Love Medicine
    dissabte
    23
    21:00h
    Musical
    La parodia del best seller 50 sombras de Grey
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    24
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    dilluns
    25
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Nicholas Ray
    dijous
    28
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Pascal Plisson
    dijous
    28
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Pascal Plisson
    dijous
    28
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Pascal Plisson
    divendres
    29
    21:00h
    Música
    Entrades exhaurides
    dissabte
    30
    18:00h
    Teatre
    de Jordi Galceran
    dissabte
    30
    21:00h
    Teatre
    de Jordi Galceran
    diumenge
    31
    19:00h
    Teatre
    de Jordi Galceran
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    31
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
  • __Activitats_complementàries__ ">
    dimarts
    02
    19:30h
    Activitats complementàries
    Taula Rodona i La joia de ser catalans
    dijous
    04
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Daniel Burman
    dijous
    04
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Daniel Burman
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    04
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    04
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    04
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Daniel Burman
    dissabte
    06
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    Centre de Dansa
    diumenge
    07
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    The Pirate Fairy
    diumenge
    07
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    Centre de Dansa
    dilluns
    08
    19:00h
    Programació externa
    Arbres singulars de Sant Cugat
    dimarts
    09
    19:30h
    Programació externa · Dansa
    Pinzellades de color
    dijous
    11
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diao Yinan
    dijous
    11
    19:30h
    Programació externa · Música
    Les muses
    dijous
    11
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diao Yinan
    dijous
    11
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Diao Yinan
    divendres
    12
    19:45h
    Programació externa · Dansa
    Espai de moviment
    divendres
    12
    21:30h
    Programació externa · Dansa
    Espai de moviment
    dijous
    18
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ken Loach
    dijous
    18
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ken Loach
    dijous
    18
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Ken Loach
    diumenge
    21
    17:00h
    Programació externa · Dansa
    Don Quijote
    dijous
    25
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie Amachoukeli, Claire Burger i Samuel Theis
    dijous
    25
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie Amachoukeli, Claire Burger i Samuel Theis
    dijous
    25
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie Amachoukeli, Claire Burger i Samuel Theis
    dissabte
    27
    18:00h
    Programació externa · Dansa
    A bots i barrals
    dissabte
    27
    21:30h
    Programació externa · Dansa
    A bots i barrals
    dilluns
    29
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Stanley Kubrick
  • dijous
    02
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Bruno Barreto
    dijous
    02
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Bruno Barreto
    dijous
    02
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Bruno Barreto
    diumenge
    05
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    Maya the Bee Movie
    dijous
    09
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    John Carney
    dijous
    09
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    John Carney
    dijous
    09
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    John Carney
    dilluns
    13
    19:30h
    Teatre
    Acte de presentació
    dijous
    16
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Andrzej Wajda
    dijous
    16
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Andrzej Wajda
    dijous
    16
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Andrzej Wajda
    divendres
    17
    19:30h
    Programació externa · Clàssica
    dijous
    23
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Wim Wenders i Juliano Ribeiro Salgado
    dijous
    23
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Wim Wenders i Juliano Ribeiro Salgado
    dijous
    23
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Wim Wenders i Juliano Ribeiro Salgado
  • divendres
    11
    09:00h
    divendres
    11
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    divendres
    11
    21:00h
    dissabte
    12
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    13
    00:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Serrat: 50 anys de cançons
    diumenge
    13
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    dijous
    17
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Carlos Vermut
    dijous
    17
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Carlos Vermut
    dijous
    17
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Carlos Vermut
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    20
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    22
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Jordi Casanovas i Anna Sahun
    dijous
    24
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Zaza Urushadze
    dijous
    24
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Zaza Urushadze
    dijous
    24
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Zaza Urushadze
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dissabte
    26
    11:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    dirigit per Erwyn Seerutton
    dissabte
    26
    21:00h
    Teatre
    de Jordi Casanovas
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    27
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dilluns
    28
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Orson Welles
  • dijous
    01
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Christian Petzold
    dijous
    01
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Christian Petzold
    dijous
    01
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Christian Petzold
    divendres
    02
    21:00h
    Música
    fan cambra
    dissabte
    03
    11:30h
    En família
    Festival de Música per a nens i nenes
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    dissabte
    03
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Clara Peya i David Pintó
    diumenge
    04
    11:30h
    En família
    Festival de Música per a nens i nenes
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    04
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dijous
    08
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    François Ozon
    dijous
    08
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    François Ozon
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    Una hora de música
    dijous
    08
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    François Ozon
    divendres
    09
    21:00h
    Teatre
    de Roger Peña
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    09
    23:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Roger Peña i la companyia
    diumenge
    11
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    13
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Pedro Pardo i Josep Ferré
    dijous
    15
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Olivier Assayas
    dijous
    15
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Olivier Assayas
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    15
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Olivier Assayas
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    16
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    divendres
    16
    21:00h
    Dansa
    Darrere les passes del Quixot
    dissabte
    17
    21:00h
    Música
    THE SHOW
    Festival_nacional_de_Poesia Festival_Nacional_de_Poesia ">
    diumenge
    18
    12:30h
    Programació externa · Festival nacional de Poesia · Festival Nacional de Poesia
    Quinze anys de poesia
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    18
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    18
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dilluns
    19
    21:00h
    Teatre
    de William Shakespeare
    dijous
    22
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Guillaume Canet
    dijous
    22
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Guillaume Canet
    dijous
    22
    21:00h
    Festival Nacional de Poesia
    dijous
    22
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Guillaume Canet
    divendres
    23
    21:00h
    Música
    ENTRADES EXHAURIDES
    dissabte
    24
    21:00h
    Música
    Obeses & Banda Municipal de Barcelona
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    25
    12:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    de Martí Torras i Jordi Gilabert
    diumenge
    25
    19:00h
    Clàssica
    Cor de l’Orfeó Lleidatà-Orquestra Simfònica Sant Cugat
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    25
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dilluns
    26
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Charles Chaplin
    dimecres
    28
    20:30h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    dijous
    29
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yôji Yamada
    dijous
    29
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yôji Yamada
    dijous
    29
    20:30h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    dijous
    29
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Yôji Yamada
    divendres
    30
    19:00h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    divendres
    30
    22:00h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    dissabte
    31
    19:00h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    dissabte
    31
    22:00h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
  • diumenge
    01
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    01
    18:00h
    Musical
    Club-Teatro-Cabaret
    dijous
    05
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tal Granit, Sharon Maymon
    dijous
    05
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tal Granit, Sharon Maymon
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    05
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    Open Gate
    dijous
    05
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Tal Granit, Sharon Maymon
    divendres
    06
    21:00h
    Musical
    El Cabaret
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    08
    17:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Compagnie 4hoog
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    08
    18:45h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Compagnie 4hoog
    diumenge
    08
    19:00h
    Humor
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    08
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dilluns
    09
    09:30h
    Educació · Bressol
    Educació infantil (2 - 5 anys)
    dilluns
    09
    11:00h
    Educació · Bressol
    Educació infantil (2 - 5 anys)
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    10
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Roger Alier
    dijous
    12
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    David Trueba
    dijous
    12
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    David Trueba
    dijous
    12
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    David Trueba
    divendres
    13
    21:00h
    Òpera
    de Wolfgang Amadeus Mozart
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    divendres
    13
    21:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    #perrea
    diumenge
    15
    11:00h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    12:00h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    13:00h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    diumenge
    15
    16:00h
    En família
    ENTRADES EXHAURIDES
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    15
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimecres
    18
    19:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Gerard i Lluís Claret, Ros-Marbà i Josep Ferré
    dijous
    19
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Eran Riklis
    dijous
    19
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Eran Riklis
    dijous
    19
    21:00h
    Clàssica
    Orquestra Simfònica Sant Cugat
    dijous
    19
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Eran Riklis
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    20
    19:45h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Chucho Valdés
    divendres
    20
    21:00h
    Música
    Presenta En família
    diumenge
    22
    12:00h
    En família
    El Petit Liceu
    diumenge
    22
    18:00h
    En família
    El Petit Liceu
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    22
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dilluns
    23
    11:00h
    Educació · Bressol
    Educació Infantil
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dilluns
    23
    12:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Conservatori del Liceu (Barcelona). Amb l’entrada del concert
    dimarts
    24
    11:00h
    Educació · Bressol
    Educació Infantil
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    dimarts
    24
    16:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    amb la companyia Sharon Fridman
    dimecres
    25
    11:00h
    Educació · Bressol
    Educació Infantil
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    dimecres
    25
    16:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    amb la companyia Sharon Fridman
    dijous
    26
    10:45h
    Educació · Bressol
    Educació Infantil
    dijous
    26
    12:45h
    Educació · Bressol
    Educació Infantil
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    dijous
    26
    16:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    amb la companyia Sharon Fridman
    dijous
    26
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie-Castille Mention-Schaar
    dijous
    26
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie-Castille Mention-Schaar
    dijous
    26
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Marie-Castille Mention-Schaar
    __Activitats_complementàries__ Dansa ">
    divendres
    27
    10:00h
    Activitats complementàries · Dansa
    amb la companyia Sharon Fridman
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    divendres
    27
    18:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    Free Fall
    divendres
    27
    21:00h
    Dansa
    Cia. Sharon Fridman
    dissabte
    28
    21:00h
    Música
    Antològic
    diumenge
    29
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    __Activitats_complementàries__ Teatre_de_Proximitat ">
    diumenge
    29
    18:00h
    Activitats complementàries · Teatre de Proximitat
    Claire Ducreux
    diumenge
    29
    19:00h
    Teatre
    El clàssic català d’Àngel Guimerà per a una sola veu
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    29
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    diumenge
    29
    23:00h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Lluís Homar
    dilluns
    30
    12:00h
    Educació · Teatre
    Batxillerat
    dilluns
    30
    20:00h
    Cicles de cinema · Cinema Clàssic
    Jean Renoir
  • dimarts
    01
    11:00h
    Educació · Bressol
    Cicle Mitjà
    __Activitats_complementàries__ Activitat_complementària ">
    dimarts
    01
    19:30h
    Activitats complementàries · Activitat complementària
    amb Josep Maria Pou i Sam Abrams
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dimecres
    02
    20:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    dijous
    03
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Francesco Munzi
    dijous
    03
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Francesco Munzi
    dijous
    03
    21:00h
    Música
    Ámame como soy
    dijous
    03
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Francesco Munzi
    divendres
    04
    21:00h
    Teatre
    de Michael Pennington
    dijous
    10
    17:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lee Su-jin
    dijous
    10
    19:30h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lee Su-jin
    __Activitats_complementàries__ Una_hora_de_música ">
    dijous
    10
    21:00h
    Activitats complementàries · Una hora de música
    Brasilian Jazz
    dijous
    10
    22:00h
    Cicles de cinema · Cinema d´Autor
    Lee Su-jin
    divendres
    11
    21:00h
    Teatre
    Juicio y muerte de un ciudadano
    diumenge
    13
    12:00h
    Cicles de cinema · Cinema en Família
    diumenge
    13
    12:00h
    En família
    Un musical genial
    diumenge
    13
    18:00h
    En família
    Un musical genial
    __Activitats_complementàries__ Jazz_en_Viu ">
    diumenge
    13
    21:00h
    Activitats complementàries · Jazz en Viu
    Concert + Jam Session
    dimarts
    15
    10:00h
    Educació · Bressol